Moderowany katalog witryn – sprawdzone i bezpieczne witryny
  1. Start
  2. Dodaj nowy wpis
  3. Sprawdź - jak to działa
  4. Nasze kategorie
  5. Regulamin katalogu
  6. Kontakt

Zapraszamy do naszego medycznego ośrodka na leczenie i rehabilitację chorób kończyn, kręgosłupa i wielu innych przypadków zdrowotnych. Jeśli interesuje Cię prywatna rehabilitacja Szczecin natomiast pasuje Ci lokalizacyjnie, to nasi rehabilitanci spełnią Twoje oczekiwania w zakresie ćwiczeń i zabiegów, dopasowanych indywidualnie do Twojego schorzenia. Skorzystaj z prywatnej rehabilitacji w szczecińskim ośrodku medycznym! Poprawimy Twoją kondycję fizyczną – dzięki nam będziesz mógł wrócić szybko do zdrowia. Oprócz tego posiadamy specjalistyczny sprzęt do wykonywania różnych badań. Możemy Ci np. zaproponować w atrakcyjnej cenie usg w Szczecinie. Na naszej stronie zamieszczony jest cennik wizyt, badań i zabiegów.
nazwa firmy Orthosport
adres ul. Wąska 16
telefon +48 79 390 50 50
nip 851 311 98 83